MAIJA GRĀFA KONCERTS
Festivala laikā - uz skatuves plaša koncerprogramma

MAIJA GRĀFA KONCERTS

GALVENĀ SKATUVE

Maija grāfa svētki ir multikultūru festivāls, kas apvieno visdažādākos kultūru veidus un radošuma jomas.

Festivāla programmā iekļautas gan viduslaiku dejas un dziesmas, gan modernas fantāzijas horeogrāfijas, Rīgas jauno talantu priekšnesumi, dažādu pasaules tautu dziesmas un dejas, cirka un teātra studiju piekšnesumi

Programmā visas dienas garumā: latviešu tautas dejas, itāļu opera, Īrijas riverdance, vācu, gruzīnu, čigānu dejas, dziesmas latviešu, angļu, ķīniešu, krievu, ungāru, ukraiņu valodās.

Mēs atbalstām jaunos talantus, un uz mūsu skatuves bieži uzstājas Rīgas bērnu un pieaugušo deju un vokālās studijas, kā arī mākslinieki no Lietuvas, Krievijas, Vācijas un Ukrainas.  Mēs esam priecīgi sniegt iespēju jaunajiem māksliniekiem attīstīt savus talantus un parādīt tos plašākai publikai, saņemot pelnītu atzinību no skatītājiem un pilnveidojot sevi.

DALĪBAS NOTEIKUMI 

AICINAM VOKĀLA UN DEJU STUDIJAS, TĀTRA UN CIRKA STUDIJAS, KĀ ARĪ INDIVIDUALUS IZPILDĪTAJUS PIETEIKTIES DALĪBAI MAIJA GRAFA KONCERTĀ. 

Pieteikumi tiek pieņemti līdz 01.04.2024.   vai kamér ir vieta programmā

DALĪBA - BEZ MAKSAS

Priekšnesumu daudzums no 1 izpildītaja: ne vairāk par 3 priekšnesumiem

Organizātori veic dalībnieku atlasi un paziņo par rezultātiem epastā ne vēlak kā  15.04.2024. 

Organizātori patur tiesības noraidīt pieteikumu pilnība vai daļēji.

Muzikālo failu formāts - tikai .mp3 

Mūzikas faili tiek pievienoti pieteikumā kā saite uz Google Disc mapi, kurā ievietoti visu priekšnesumu faili. Mapei jāpiešķir brīva pieeja failu rediģēšanai  PIETEIKTIES