TĒRPU KONKURSA "MODERNĀ RENESANSE" NOTEIKUMI 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Cienījamie dalībnieki!

Ir pienācis laiks paziņot par tērpu konkursu "Modernā Renesanse" festivālā-karnevālā "Maija Grāfs 2020". Šoreiz mēs pieņemam ne vairāk kā 50 pieteikumus.
Pēdējais pieteikumu iesniegšanas termiņš - sestdiena 16.05.2020 23:59
Prioritāte tiks dota tiem, kas jau ir sagatavojis savu tērpu (nekautrējieties, sūtiet mums savas fotogrāfijas, kā pierādījumus, vai piestipriniet to pie pieteikuma veidlapas).
Atcerieties, ka, nosūtot saites, izmantojot Google Disku, iestatiet mapes koplietošanas parametrus, lai var apskatīt ikviens, kam ir saite, lai mēs varētu piekļūt jūsu failiem.

Lai pieteiktos dalībai konkursā Modernā Renesanse, rīkojieties šādi:
1) Aizpildiet tiešsaistes pieteikuma formu šeit.
2) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linkus uz sava tēla attēliem.
3) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linku uz savu failu - fona mūziku mp3 (ne ilgāk par 2 min!)
4) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linku uz sava skatuves priekšnesuma video mēģinājumu, lai mēs varētu to apskatīt. Jums nav jābūt tērpa, mums vienkarsi jāsaprot, ko jūs darīsiet uz skatuves.
5) (nav obligāti) Visbeidzot, rakstiet mums uz e-pastu vai piestipriniet savas fotogrāfijas pilna kostīma vai fotogrāfijas progresu, lai palielinātu izredzes iekļūt konkursā!
6) Pēc pieteikuma nosūtīšanas, jūs saņemsiet automātisku apstiprinājumu. Nedēļas laikā jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu no mūsu koordinatoriem un rēķinu par dalības maksu. Ja kāds nav saņēmis, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai caur mūsu lapu Facebook, cik vien iespējams.
7) Izpriecājieties!

REĢISTRĀCIJAS PROCESS
Lai veiksmīgi pieteikties tērpu konkursam, lūdzam:
- PILNĪBĀ aizpildīt tiešsaistes formu šeit.
Atcerieties, ka, nosūtot saites, izmantojot Google Disku, iestatiet mapes koplietošanas parametrus tā, lai "ikviens, kam ir saite, var apskatīt", lai mēs varētu piekļūt jūsu failiem. Mēs arī iesakām nosūtīt saiti uz mapi, kur jūs varat savākt visus savus failus kopā.
- Pievienot saiti uz savu mūzikas failu OBLIGĀTI formātā .mp3. (Nevis WAV, M4A, WMA, OGG vai jebkādus citus formātus!). Jūs varat izmantot šo (vai jebkuru citu līdzīgu programmatūru) vienkāršu online failu konverteru .mp3, ja jūs nezināt, kā konvertēt mūziku mp3 formātā. Ja jums nav sava mūzika, pieteikumā norādiet NĒ. Šajā gadījumā organizatori patur tiesības izvēles mūzikas fonu patstāvīgi un pretenzijas no dalībniekiem netiek pieņemtas.
- Pievienot saiti uz mapi ar jūsu tēla attēliem
- Pievienojiet linku uz video, lai apskatītu jūsu uzstāšanās (jums nav jābūt tērpā, mums tikai jāzina, ko jūs plānojat darīt uz skatuves. Ja jums ir kādas speciāla informācija, lūdzu, pievienojiet tos arī).Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ir ļoti svarīgs solis, jo tas spēlē lielu lomu, palīdzot mums izlemt, kurš izies uz skatuves. Video kvalitāte nav nozīmes (tā var uzņemt uz tālruni), bet saturs - gan.
- (pēc izvēles) pievienojiet gatava tērpa bildes vai progress-fotogrāfijas ne mazāk kā 50% gatavo darbu. Nosūtot šos attēlus, jūs palielināt savas izredzes tikt atlasītam dalībai uz skatuves. Lūdzu, atcerieties, ka fotogrāfijas vēl negarantē, ka jūs tiksiet atlasīti. 


Mēs pieņemam tērpu personāžas no filmām, tv raidījumiem, spēlēm, anime, vizuālajiem romāniem, vēsturiskās personības un slavenības, un tā tālāk, - jebkuras oficiāli publicētas personāžas. Mēs pieņemam arī oriģinālus tēlus un jūsu fantāziju tēlus. Esiet gatavi paziņot tiesnešiem jūsu tēla vēsturi, kad tas tiks prasīts. Jo labāk jūs aprakstiet un iepazīstināt ar savu personāžu, jo vieglāk tiesnešiem būs novērtēt jūsu smago darbu.

Atcerieties, ka sakarā ar lielu pretendent skaitu skatuves priekšnesumi tiks sadalīti saņemšanas secībā. Ja jums ir absolūti nepieciešams iziet uz skatuves kāda konkrētajā laikā paziņojiet par to mums, cik drīz vien iespējams, lai mēs varētu koordinēt šo jautajumu.


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI
Nosūtot pieteikumu, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus pilnā mērā. Nosūtot pieteikumu, jūs piekrītat, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus saskaņā ar GDPR noteikumiem, lai kontrolētu konkurenci un statistikas vākšanu. Jūsu personas dati nekad netiks izmantoti ļaunprātīgi vai nodoti trešajām personām. Jūsu priekšnesums var būt atsaukts bez iepriekšēja brīdinājuma vai paskaidrojumiem pēc administrācijas ieskatiem.

 

KATEGORIJAS

 Ikviens dalībnieks var pieteikt dalību vienā no konkursa kategorijām

 1.  Labākais bērnu karnevāla tērps
 2.  Labākais fantāzijas tēls
 3.  Labākais vēsturiskais tēls


Drošība ir svarīga! 

Atcerieties, ka visiem jūsu priekšnesuma rekvizītiem ir jābūt drošiem. jebkādi ieroči vai cits rekvizīts -tikai izgatavots no drošiem materialiem (plastiks, viegls koks, putuplasts utt). Ja pasākumā tiek izmantoti asmeņi, pārliecienities ka tie ir strupi. Visi ieroči tiks pārbaudīti pirms jūsu uzstāšanās uz skatuves., un visi asi priekšmeti tiks konfiscēti līdz pasākuma beigām.

Mēs nedrīkstam izmantot jebkāda veida pirotehniku uz skatuves. Šī noteikuma neievērošana paredz dalībnieka izslēgšanu no konkursa un diskvalifikāciju.


 UN BEIDZOT,

Lūdzu pārliecinieites, ka esat norādījusi pareizu sava epasta adresi un regulāri to pārbaudiet, lai varētu sazināties ar mums. ja esat jauns dalībnieks, nekautrejieties uzdot jautajumus - tel. 22189430 vai epasts: maijagrafs@gmail.com 

Vēlam veiksmi!

 

 No dalibas konkursā tiek izslēgti dalībnieki, gadījumā ja:

 •  - viņi pārkapj pasākuma iekšējās kārtības un sabiedriskas kārtības noteikumus
 •  - vini pārkāpj Latvijas Republikas likumdošanu 
 •  - vini atrodas alkohola vai citu apreibinošu vielu iespaidā vai vinu rīcība ir augstakminētie apreibinošie līdzekļi
 •  - Viņi uzvedās agresīvi vai provokatīvi attiecībā uz citiem pasākuma dalībniekiem vai administrāciju 
 •  - vini tīšām bojā citu dalībnieku vai apmeklētaju terpus vai rekvizītu
 •  - vini posta mēbeles, telpas, aprīkojumu vai pasākuma teritoriju 
 •  - viņu tērps nav pabeigts
 •  - vinu darbs ietver agresiju, aicinājumus vardarbībai, pornogrāfijai vai nenormatīvai leksikai 
 • Administrācija patur tiesības izslēgt dalībnieku no konkursa bez iepriekšējā brīdinājuma vai paskaidrojuma.