TĒRPU KONKURSA "MODERNĀ RENESANSE" NOTEIKUMI 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA

Cienījamie dalībnieki!

Ir pienācis laiks paziņot par tērpu konkursu "Modernā Renesanse" festivālā-karnevālā "Maija Grāfs 2020". Šoreiz mēs pieņemam ne vairāk kā 50 pieteikumus.
Pēdējais pieteikumu iesniegšanas termiņš - sestdiena 16.05.2020 23:59
Prioritāte tiks dota tiem, kas jau ir sagatavojis savu tērpu (nekautrējieties, sūtiet mums savas fotogrāfijas, kā pierādījumus, vai piestipriniet to pie pieteikuma veidlapas).
Atcerieties, ka, nosūtot saites, izmantojot Google Disku, iestatiet mapes koplietošanas parametrus, lai var apskatīt ikviens, kam ir saite, lai mēs varētu piekļūt jūsu failiem.

Lai pieteiktos dalībai konkursā Modernā Renesanse, rīkojieties šādi:
1) Aizpildiet tiešsaistes pieteikuma formu šeit.
2) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linkus uz sava tēla attēliem.
3) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linku uz savu failu - fona mūziku mp3 (ne ilgāk par 2 min!)
4) tiešsaistes pieteikuma formā pievienojiet linku uz sava skatuves priekšnesuma video mēģinājumu, lai mēs varētu to apskatīt. Jums nav jābūt tērpa, mums vienkarsi jāsaprot, ko jūs darīsiet uz skatuves.
5) (nav obligāti) Visbeidzot, rakstiet mums uz e-pastu vai piestipriniet savas fotogrāfijas pilna kostīma vai fotogrāfijas progresu, lai palielinātu izredzes iekļūt konkursā!
6) Pēc pieteikuma nosūtīšanas, jūs saņemsiet automātisku apstiprinājumu. Nedēļas laikā jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu no mūsu koordinatoriem un rēķinu par dalības maksu. Ja kāds nav saņēmis, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai caur mūsu lapu Facebook, cik vien iespējams.
7) Izpriecājieties!

REĢISTRĀCIJAS PROCESS
Lai veiksmīgi pieteikties tērpu konkursam, lūdzam:
- PILNĪBĀ aizpildīt tiešsaistes formu šeit.
Atcerieties, ka, nosūtot saites, izmantojot Google Disku, iestatiet mapes koplietošanas parametrus tā, lai "ikviens, kam ir saite, var apskatīt", lai mēs varētu piekļūt jūsu failiem. Mēs arī iesakām nosūtīt saiti uz mapi, kur jūs varat savākt visus savus failus kopā.
- Pievienot saiti uz savu mūzikas failu OBLIGĀTI formātā .mp3. (Nevis WAV, M4A, WMA, OGG vai jebkādus citus formātus!). Jūs varat izmantot šo (vai jebkuru citu līdzīgu programmatūru) vienkāršu online failu konverteru .mp3, ja jūs nezināt, kā konvertēt mūziku mp3 formātā. Ja jums nav sava mūzika, pieteikumā norādiet NĒ. Šajā gadījumā organizatori patur tiesības izvēles mūzikas fonu patstāvīgi un pretenzijas no dalībniekiem netiek pieņemtas.
- Pievienot saiti uz mapi ar jūsu tēla attēliem
- Pievienojiet linku uz video, lai apskatītu jūsu uzstāšanās (jums nav jābūt tērpā, mums tikai jāzina, ko jūs plānojat darīt uz skatuves. Ja jums ir kādas speciāla informācija, lūdzu, pievienojiet tos arī).Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ir ļoti svarīgs solis, jo tas spēlē lielu lomu, palīdzot mums izlemt, kurš izies uz skatuves. Video kvalitāte nav nozīmes (tā var uzņemt uz tālruni), bet saturs - gan.
- (pēc izvēles) pievienojiet gatava tērpa bildes vai progress-fotogrāfijas ne mazāk kā 50% gatavo darbu. Nosūtot šos attēlus, jūs palielināt savas izredzes tikt atlasītam dalībai uz skatuves. Lūdzu, atcerieties, ka fotogrāfijas vēl negarantē, ka jūs tiksiet atlasīti. 


NEPAREIZI AIZPILDĪTI PIETEIKUMI NETIKS PIEŅEMTI! Mūsu e-pasta adrese maygraf@inbox.lv ir aktīva, un jūs varat izmantot to, lai sūtītu paskaidrojumus vai faila izmaiņas. Ja mums nav atsūtīta visa informācija lidz 16.05.2020 23:59, pieteikums tiks noraidīts.


Mēs pieņemam tērpu personāžas no filmām, tv raidījumiem, spēlēm, anime, vizuālajiem romāniem, vēsturiskās personības un slavenības, un tā tālāk, - jebkuras oficiāli publicētas personāžas. Mēs pieņemam arī oriģinālus tēlus un jūsu fantāziju tēlus. Esiet gatavi paziņot tiesnešiem jūsu tēla vēsturi, kad tas tiks prasīts. Jo labāk jūs aprakstiet un iepazīstināt ar savu personāžu, jo vieglāk tiesnešiem būs novērtēt jūsu smago darbu.
Atcerieties, ka sakarā ar lielu pretendent skaitu skatuves priekšnesumi tiks sadalīti saņemšanas secībā. Ja jums ir absolūti nepieciešams iziet uz skatuves kāda konkrētajā laikā paziņojiet par to mums, cik drīz vien iespējams, lai mēs varētu koordinēt šo jautajumu.


NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI
Nosūtot pieteikumu, jūs piekrītat ievērot šos noteikumus pilnā mērā. Nosūtot pieteikumu, jūs piekrītat, ka mēs apstrādājam jūsu personas datus saskaņā ar GDPR noteikumiem, lai kontrolētu konkurenci un statistikas vākšanu. Jūsu personas dati nekad netiks izmantoti ļaunprātīgi vai nodoti trešajām personām. Jūsu priekšnesums var būt atsaukts bez iepriekšēja brīdinājuma vai paskaidrojumiem pēc administrācijas ieskatiem.

 

КАТЕГОРИИ

 Каждый участник может зарегистрироваться и принять участие в 1 категории.

 1) Лучший детский карнавальный костюм

 2) Лучший фантазийный костюм

 3) Эклектика современного ренессанса

 4) Лучший исторический костюм

 

БЕЗОПАСНОСТЬ ПРЕЖДЕ ВСЕГО

Помните, что все реквизиты для вашего шоу должны быть безопасными.  Все оружие и иной реквизит должно быть изготовлено из безопасных материалов (пластик, легкая древесина, пена и т. Д.).  Если у вас есть металлический клинок, убедитесь, что он тупой. Все ваше оружие будет проверено охраной у входа на мероприятие, а любые острые лезвия, мечи, ножи, топоры и другие колющие и режущие предметы будут конфискованы до конца мероприятия.

Мы не разрешаем использовать какой-либо тип пиротехники на сцене.  Несоблюдение этого правила приведет к немедленному запрету участия в конкурсе.

 

 И НАПОСЛЕДОК, НО  ТЕМ НЕ МЕНЕЕ ВАЖНО

Пожалуйста, предоставьте нам свой АКТИВНЫЙ адрес электронной почты в форме заявки и убедитесь, что в ней нет ошибок.  Возможно, нам придется задать вам несколько вопросов или запросить изменение файлов, поэтому вы должны регулярно проверять свою электронную почту, чтобы убедиться, что все остается в порядке!  Помните, что общение является ключом к успеху :)

Если вы новый участник или у вас есть какие-либо проблемы с процессом подачи заявки, не стесняйтесь задавать вопросы!  Или координаторы будут рады помочь вам на maygraf@inbox.lv

 Мы не можем дождаться, чтобы увидеть, какие замечательные костюмы вы, ребята, придумали на этот раз!  Удачи!

 

 Пожалуйста, прочитайте следующую информацию.

 Координаторы не позволят участнику принять участие в конкурсе, если:

 - они нарушают правила мероприятия;

 - они нарушают законы Латвийской Республики;

 - они находятся под воздействием алкоголя или наркотиков;

 - любые алкогольные или наркотические вещества находятся в их распоряжении;

 - Они ведут себя неуважительно и / или провокационно по отношению к другим участникам или администрации;

 - они умышленно повреждают костюмы или реквизит других участников;

 - они повреждают мебель, оборудование или украшения помещения;

 - их костюм незакончен;

 - Их работа содержит чрезмерную агрессию, призывы к насилию, порнографии или ненормативной лексике.

 

 Участнику также может быть запрещено участвовать в дальнейших соревнованиях по костюмам на фестивалях «Майский Граф» на время, по усмотрению администрации.

 Администрация оставляет за собой право исключить участника из конкурса костюма без предварительного уведомления или объяснения.